wykonywanie pomiarów elektrycznych

ELSPECT – pasjonaci elektryki, elektroenergetyki i automatyki przemysłowej

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy fascynują się elektryką, elektroenergetyką i automatyką przemysłową. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż, m.in. zakładami przemysłowymi, fabrykami, halami produkcyjnymi, ponadto hotelami oraz urzędami miast. Nasi klienci zarządzają obiektami o znacznych powierzchniach, które mają ogromne zapotrzebowanie na energię elektryczną. W czasach sporego wzrostu cen prądu bywa to dużym wyzwaniem, ale na szczęście my wiemy, jak temu zaradzić. Od 2017 roku pomagamy przedsiębiorcom w obniżaniu wydatków na energię elektryczną – dzięki temu mogą skupić się na rozwoju i zwiększaniu wydajności swoich firm.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Działamy szybko, a zarazem rzetelnie i skutecznie – możesz porzucić obawy o przedłużające się przerwy w pracy instalacji i urządzeń. Dzięki kompleksowej ofercie ELSPECT uzyskasz zarówno precyzyjną diagnozę stanu instalacji oraz analizę wydatków na energię elektryczną, jak i wprowadzisz usprawnienia – zajmujemy się m.in. modernizacją instalacji elektrycznych w Bytomiu i na Śląsku. Zachęcamy do kontaktu! Sprawdź, co jeszcze nas wyróżnia:

  • większą część naszej oferty udostępniamy w formie pakietów usług – z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb i możliwości budżetowych;
  • opieka po wykonanym zleceniu – monitorujemy, czy dana usługa się sprawdza oraz czy klient potrzebuje dalszego wsparcia;
  • wiedza i doświadczenie branżowe – stale je rozwijamy i łączymy z fachową obsługą klienta biznesowego oraz instytucjonalnego.