Analizy ERW (ERR)

wykonywanie pomiarów elektrycznych

Do niedawna w firmie było istotne tylko to, czy prąd jest, czy go nie ma.

Teraz, gdy coraz bardziej istotnym staje się wydajność pracy i ograniczenie kosztów ma to istotny wpływ na rentowność firm. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć przeprowadzenie audytu ERW lub wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej.

Niestety, wciąż często się okazuje, że nie zwracamy na ten aspekt biznesu żadnej uwagi tylko traktujemy płacenie faktur jak zło konieczne.

Firmy, które jednak są tego świadome zaczynają wyprzedzać konkurencję i rosnąć w siłę nie zostawiając złudzeń.

Wykonywanie audytów ERW (ERR) staje się powoli standardem a idąc tą drogą już nie tylko wielki przemysł czy korporacje, ale także coraz mniejsze firmy zaczynają korzystać z analiz typu ERW.

Przeprowadzenie analizy ERW (ERR) nie tylko daje pełen obraz sytuacji ekonomiczno – energetycznej, ale również wskazuje dokładnie, gdzie należy inwestować i w którym obszarze przeprowadzić rewitalizację elektrycznych sieci rozdzielczych.

Wskazuje potencjalne źródła w których istnieją możliwe do ograniczenia straty energii elektrycznej uzasadnione ekonomicznie w których będzie krótki zwrot z inwestycji.

Wciąż jednak jest bardzo niewiele firm w naszym kraju które profesjonalnie potrafią takie audyty wykonywać, to wciąż nowość a wielkie korporacje korzystają prawie wyłącznie z firm zza zachodniej granicy, głównie niemieckich.

Jeśli jednak szukać fachowców z doświadczeniem to na pewno na Śląsku i na Pomorzu, w śród dużego przemysłu. Są to firmy które coraz częściej poszerzają swoją ekspansję na pozostałe części naszego kraju a ich zatrudnienie przestaje być nieosiągalne dla średnich, czy nawet małych przedsiębiorstw.

Analizy ERW(ERR) to najlepsze co można zrobić by w krótkim czasie ograniczyć koszty stałe związane nie tylko z produkcją, ale także z utrzymaniem biurowców, hal sportowych czy inżynieryjnych instalacji miejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *