Nasze metody pomiarowe są oparte na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnego zespoły fachowców z branży elektro – energetycznej. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na zmniejszenie opłat za energię elektryczną przy ciągle rosnących cenach postawiliśmy sobie za cel opracowanie metody ograniczania strat energii elektrycznej w celu zmniejszenia opłat zarówno za energię czynną jak i inne składniki mające wpływ na wysokość rachunków oraz opłacalność biznesu. Jednocześnie nasze metody są optymalizowane pod kątem szybkiego zwrotu inwestycji który bez względu na sytuacje nie powinien być dłuższy niż 24 miesiące. Nasz system audytowania został już wielokrotnie przetestowany w warunkach przemysłowych dając klientom wymierne korzyści finansowe potwierdzone stosownymi referencjami.

Dodatkowo zastosowanie proponowanych zmian zawsze skutkuje zmniejszeniem opłat za serwisowanie urządzeń poprzez wydłużenie ich czasu bezawaryjnej pracy co przekłada się bezpośrednio na oszczędności finansowe.

Jeśli chcesz poznać w szczegółach naszą propozycję przygotowaną zawsze specjalnie dla ciebie to skontaktuj się z nami. Na początek przygotuj faktury za energię elektryczną. Nasz inżynier zada kilka pytań telefonicznie lub e-mail oraz ustali dalsze szczegóły w tym termin pierwszego spotkania. Powyższe działania są darmowe i nie zobowiązują do ponoszenia żadnych kosztów.